Zemní vruty Krinner - základy bez betonu

Zemní vruty Krinner - základy bez betonu
Kamenná prodejna - Blansko, Poříčí 15.


Zemní vruty KRINNER jsou vhodné pro stavby bez  použití betonu. Postavíme Vám na ně ploty, pergoly, ale i větší stavby. Prostě vše.

Díky tomu, že zemní vruty KRINNER mají pravidelný závit se stejnou plochou po celé délce závitu, nedochází k rozmělnění zeminy a jejímu narušení,ale vrut se zařízne do terénu a kónusové tělo zeminu ještě zhutní. Zemními  vruty plně nahradíme betonové základy. Musíme si dát pozor na padělky a napodobeniny, které sice jsou levnější , ale nemají pravidelný závit ani kované kónusové tělo, které jsou nezbytné proto, aby zemní vruty stabilně držely svoji pozici v terénu.
Zemní vruty  jsou staticky ověřeny na tlakovou, tahovou a boční zátěž. Umožňují vybudování základů během několika minut. Díky jejich možnosti okamžité zatížitelnosti je výhodou výstavba plotu bez čekací doby na zatuhnutí betonu. Zemní vruty KRINNER vyžadují minimální náklady na personál a jsou výrazně cenově výhodnější než běžné základy. Ušetří vám kopání a betonování! Mezi jejich další výhody patří naprosto přesná instalace, odolnost proti povětrnostním vlivům a jejich bezproblémová demonáž, takže žádné  starosti pro další nájemníky pozemku.

Vedle základových zemních vrutů pro spotřebitele k upevnění slunečníku, plotu, přístřešku pro auta atd. existují i speciální zemní vruty pro využití v dopravním a silničním stavebnictví, při stavbách stožárů a lehkých průmyslových hal, solárních panelů, reprezentativních staveb a mnoha dalších.

 

 Ploty pro domy, průmyslové objekty, dálnice, fotovoltaiky, nebo jiné pozemky realizujeme na zemní vruty KRINNER rychle a bez jakýchkoliv vedlejších  nákladů na úpravu terénu po stavbě. Nabízíme kompletní sortiment plotů a oplocení za skvělé ceny.  Více o plotech najdete na  APLEG-PLOTY.

 

Posuvná brána na zemní vruty Krinner? Jsme první, kdo provedl montáž posuvné brány do zemních vrutů. Jak vidíte, vlastně bez uklízení je vše tak, jak to bylo před montáží brány.

.

Na zemní vruty je možné bez problémů osadit i křídlové brány a branky. Rychlá montáž a výhoda, že můžeme zemní vruty okamžitě zatížit, nám zkrátí čas potřebný pro realizaci celého oplocení.

 
 
Zemní vruty KRINNER jsou plnohodnotným moderním stavebním prvkem, nejsou omezeny ročním obdobím  a umožňují založení dřevostavby již za 1 den!

 

Montáž zemních vrutů je možná takřka do jakéhokoliv podloží a jsme schopni založit stavby různých velikostí a možností (až 72kN na vrut). Vzhledem ke kvalitní zinkové úpravě  je jejich životnost opravdu dlouhá, cca 150 let (úbytek zinku 1 mikron/rok).

Zemní vruty šetří Váš drahý čas!


      
TOPlist
print