Zemní vruty Krinner pro ploty

Zemní vruty Krinner pro plotyZemní vruty pro ploty zasadíme do země ručním vrtákem nebo speciální  vrtačkou. U těch nejmenších osadíme zemní vrut bez problémů  pomocí železné tyče, protože ve vrutu jsou navrtány díry. Není problém dodržet kolmost vůči terénu a zvládnete to hravě i svépomocí.
Potom si můžeme říci: ,,Stavba plotu je hračka ".

Vždy musíme vzít v úvahu jak vysoké a z jakého materiálu ploty chceme. Přímo nám to ovlivňuje výběr zemních vrutů stejně, jako bychom museli změnit velikost betonových základů při stavbě klasickou technologií. Zemní vruty o délce 550mm plně postačují pro ploty do výšky 150cm. Samozřejmě záleží také   na skladbě terénu, ale statické parametry jsou počítány pro klasický rostlý terén.V případě plotu vyššího použijeme vruty o délce 650mm.
Všechny dotazy Vám rádi zodpovíme a poradíme při výběru zemních vrutů.

Pokud chcete oplotit dům, průmyslový objekt,  zahradu nebo jakýkoliv jiný pozemek, dodáme Vám kompletní sortiment plotů a oplocení za skvělé ceny. Jsme profesionálové na ploty.  Zemní vruty jsou pohodlnou variantou stavby plotu svépomocí. Kompletní sortiment plotu a více informací naleznete ZDE.


Technické listy G série

Video
ke stažení naleznete zde.
   
vrut KSF G
60x550-1xM6
vrut KSF G
66x550-1xM8
vrut KSF G
66x650-1xM8
vrut KSF G
66x650-3XM8
 


     
  vrut KSF G
76x800-4xM12
    vrut KSF G
76x1300-3xM16


print